Szentegyháza város helyi tanácsa a 2014. december 5-re összehívott rendkívüli ülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg és fogadta el:

1) A 2014. költségvetési év III. negyedévére vonatkozó költségvetési zárszámadás elfogadásáról szóló határozat.

- Elfogadták.

2) A gyermekek számára, 2014. december hónapjában, megrendezendő „Téli Vásár” elnevezésű kulturális program szervezésének jóváhagyása.

- Elfogadták.

3) A városi tulajdont képező telkek és épületek tárgyában kötött bérleti szerződések minimális árának a megállapításáról szóló 3346/100/S/2014-es sz. határozat-tervezet.

- A határozat-tervezet vagyoni jellege miatt, a szükséges kvorum hiányában nem volt szavazóképes a testület.

Az elfogadott határozatok teljes szövege hamarosan megtalálható lesz a Szentegyháza Város hivatalos honlapján, a Városunk helyi tanácsa menüben a Határozatok címszó alatt.