Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. február 16-ra összehívott rendes havi ülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg és fogadta el:

1) A 2014-es költségvetés végrehajtása során keletkezett költségvetési többlet felhasználásáról szóló határozat.

2) A Múzeum- és más utcák felújításáról szóló projekt technikai-gazdasági tanulmányának és mutatóinak jóváhagyásáról szóló határozat.

3) A Tavasz utca felújítására vonatkozó technikai- és gazdasági- tervek valamint mutatók elfogadásáról szóló 55/2014-es sz. határozat módosítására vonatkozó határozat.

4) A 2015-ös évre vonatkozó helyi költségvetés elfogadásáról szóló határozat.

5) A Tavasz utca felújításáról szóló projekt önrészének jóváhagyásáról szóló 57/2014-es sz. határozat módosításáról szóló határozat.

6) A Múzeum- és más utcák felújításáról szóló projekt önrészének jóváhagyásáról szóló határozat.