A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás, a Hargita Megye Tanácsának Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata, a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Hallgatói Önkormányzatával közösen idén újból megszervezi az elmúlt években elmaradt, viszont előző években már hagyománynak számító, nagy népszerűségnek örvendő Kerge Olimpiát, 2015. március 7-én a hargitafürdői Ozon Hotelnél.

Felkérjük kedves partnereinket, hogy amennyiben lehetőségük van, vegyenek részt rendezvényünkön, értesítsék kollégáikat, barátaikat, ismerőseiket is. Kérjük, ha kedvük van hozzá, készítsenek minél ötletesebb, egyedi, csúszásra alkalmas, minél frappánsabb kergemobilt és nevezzenek be versenyünkre, emelvén rendezvényünk színvonalát.

A Kerge Olimpia napján különjáratok indulnak Hargitafürdőre Csíkszeredából, a Szabadság térről 9.30, 10.00 és 10.30 órakor, vissza pedig 18 órakor.

A kerge Olimpia részletes programjáról a www.adiharghita.ro honlapon, valamint a 0736-883.803-as telefonszámon értesülhetnek.

Szeretettel várjuk a kellemes kikapcsolódást ígérő rendezvényünkre!

 

A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás csapata.

Véletlenszerű Kép

site_016.jpg