Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. május 27.-re összehívott rendes havi tanácsülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg és fogadta el:

1) Szentegyháza város Harvíz által kivitelezendő ivóvíz és csatornahálózat bővítését érintő projektben való részvételéről, valamint ezen projekt megvalósíthatósági tanulmányának elfogadásáról szóló határozat.

2) A Gábor Áron szakközépiskola tanügyi személyzete részére történő ingázási jogok jóváhagyásáról szóló határozat.

3) „A Köztársaság utca és Május 1 utcák kereszteződésénél kivitelezendő gyalogos forgalom szabályozása" beruházás technikai-, gazdasági tervének jóváhagyásáról szóló határozat.

4) A közmunka elvégzésére köteles, szociális juttatásokban részesülő személyek éves közmunka tervének jóváhagyásáról szóló határozat.

5) Hargita megye szociális intézményeinél elhelyezett személyek költségét érintő részköltség vállalásáról szóló határozat.

6) Hargita megye szociális intézményeinél elhelyezett kiskorú személyek költségét érintő részköltség vállalásáról szóló határozat.