Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. június 30.-ra összehívott rendes havi tanácsülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg:

1) Az ülésvezető elnök megválasztásáról szóló határozat.

2) Szentegyháza város 2015-es évre elfogadott költségvetésére vonatkozó, II negyedévi zárszámadási jelentés jóváhagyásáról szóló határozat.

3) Szentegyháza város 2015-ös évre elfogadott költségvetésének kiigazításáról valamint a tartalék alap felhasználásáról szóló határozat.

4) Szentegyháza, a helyi adók és illetékek elektronikus kifizetését lehetővé tevő Országos Elektronikus Kifizetési rendszerben, történő bejegyzéséről valamint a kifizetésekkel járó kezelési költségek vállalásának a módjáról szóló határozat.

5) Az ingatlanok vásárlási eljárására vonatkozó Rendszabályzat elfogadásáról szóló határozat.

6) A fiatalok és fiatal családosok részére épített ANL-s bérlakások igénylőinek elbírálására vonatkozó elsőbbségi névjegyzék elfogadásáról szóló határozat.

7) „A Mártonffi János iskola melletti Sport utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló 139/240/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.

8) „A Mártonffi János iskola melletti Sport utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó 139/244/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.