Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. augusztus 12.-re összehívott rendes havi tanácsülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg:

1) Szentegyháza helyi tanácsának 2015. július 30-i rendes ülése alkalmával rögzített jegyzőkönyv elfogadása.

2) „A Mártonffi János iskola melletti Sport utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

3) „A Mártonffi János iskola melletti Sport utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó határozat.

4) „A József Attila utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

5) „A József Attila utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó határozat.

6) „A Május 1 utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

7) „A Május 1 utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó határozat.

8) „A parkolási övezetek felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

9) „A parkolási övezetek felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó határozat.

10) „A Mihai Eminescu utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló 139/302/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.
- Elutasítva.

11) „A Mihai Eminescu utca felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó 139/286/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.
- Elutasítva.

12) „A Mihai Eminescu utca 12-16 sz. részének felújítására" vonatkozó beruházási projekt projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

13) „A Mihai Eminescu utca 12-16 sz. részének felújítására" vonatkozó beruházási projekt közbeszerzési eljárásának és közbeszerzési dokumentációjának az elfogadására vonatkozó határozat.