Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. október 5.-re összehívott rendkívüli ülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg:

1)Szentegyháza város közvagyoni leltárjának módosításáról szóló határozat.

2) „A Szentegyházai Polgármesteri Hivatal tetőszerkezeti felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.

3) „8 darab játszótér kialakítására, valamint felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat-tervezet.
Elutasítva.

4) „A Szentegyházai Egészségügyi Központ konyhájának kialakítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.