Örömmel értesítjük Önöket, hogy idén is megrendezésre kerül a Szentegyházi Városnapok 2018. július 13-15 között.

Az idei év különlegessége, hogy ekkor ünnepeljük várossá válásunk 50 éves évfordulóját.

Ebből az alkalomból egy várostörténeti kiállítást szeretnénk létrehozni, mely bemutatná a településünk várossá válásának folyamatát, illetve e közel 50 év időszakából származó tárgyi emlékeket tenné közszemlére.

Ezért szívesen várjuk azon szentegyházi lakósok jelentkezését, akiknek birtokában vannak olyan tárgyi emlékek (fényképek, újságcikkek, egyéb dokumentumok, stb.), melyek e korszakot idézik és kölcsönadnák a kiállításra, melynek helyszíne a Vasas Futballpálya lesz.

Jelentkezésüket 2018. július 09-ig várjuk a Polgármesteri Hivatal titkárságán.

 

Köszönettel közreműködésüket!

Molnár Tibor polgármester

Szentegyháza Polgármesteri Hivatala

Véletlenszerű Kép

site_006.jpg