„Keressük a legszebb, legrendezettebb portákat”

Szentegyháza Város Önkormányzata szervezésében a „Tiszta porta” elnevezésű környezetszépítő mozgalom idén is folytatódik.

A 2019. július 19-21. között megrendezésre kerülő Szentegyházi Városnapok alkalmával most is díjban részesülnek azok a porták, tömbházak erkélyei, amelyek szépek, gondozottak, virágosak. A megmérettetés lényege, hogy közös erővel tegyük szebbé, tisztábbá, otthonosabbá városunkat.

Egy független bírálóbizottság fogja pontozni a portákat és a nyerteseket kiválasztani.

Öt körzetre osztottuk településünket, mind az öt körzetből a nyerteseket díjazni fogjuk:

• I. körzet: Felszeg
  • II. körzet: Középszeg
  • III. körzet: Alszeg
  • IV. körzet: Központi rész
  • V. körzet: Délő, Rákospatak

A bírálóbizottság 2019. május 20. és 30. közötti időszakban vizsgálódik, a következő szempontok alapján: tisztaság, rendezettség, jó ízlés, igényesség.

Az ünnepélyes eredményhirdetést, a nyertesek díjazását 2019. július 19-én a városnapi rendezvény keretén belül fogjuk kihirdetni.

„Tegyük szebbé városunkat!”