SZENTEGYHÁZA ÖNKormányzata, értesíti az érintett nyilvánosságot, hogy a „Mezőgazdasági utak felújítása” című tervére a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség eseti elbírálása alapján 2022, május, 10-én döntéstervezetet hozott – nem szükséges a környezeti hatástanulmány elkészítése, melyet Hargita megye, Szentegyháza város bel- és külterületén, Megyerkert, Nyír, Bencekert, Árokalja, Veszkebél, Karujos, Nagyvész, Virágosvéssz, Veresbükk, Felső Miklós, Kövespatak teteje, Bojzás, Gyepű, Leányos mező, Dánielek láza, Kőszál, Bükkalja zónájában terveznek kivitelezni.

A döntés tervezete, valamint az ezt megalapozó érvek megtekinthetőek a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség székhelyén, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám alatt, munkanapokon hétfőtől-csütörtökig 8,00–16,30 óra között, pénteken 8,00–14,00 óra között valamint a http://apmhr.anpm.ro internetes oldalon.

Az érintettek a döntéstervezetre vonatkozó észrevételeiket a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség honlapján megjelent hirdetéstől számított 10 nap alatt nyújthatják  be  a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez. Fax: 0266-310041, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Véletlenszerű Kép

site_001.jpg