SZENTEGYHÁZA ÖNKORMÁNYZATA értesíti az érintett nyilvánosságot, hogy Szentegyházán, Múzeum és a Láz utcákban megvalósítandó „Út megerősítése, parkolok és járdák létesítése" című tervére a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség eseti elbírálása alapján 2014 augusztus 12-én döntéstervezetet hozott (nem szükséges a környezeti hatástanulmány elkészítése).

 A döntés tervezete, valamint az ezt megalapozó érvek megtekinthetőek a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség székhelyén, Csíkszereda, Márton Aron utca 43 szám alatt, hétfőn-csütörtökön 8,00 - 16,30 óra között, pénteken 8,00 - 14,00 óra között, valamint a http://apmhr.anpm.ro internetes oldalon.

Az érintettek a döntéstervezetre vonatkozó észrevételeiket a hirdetéstől számított 5 nap alatt nyújthatják be a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez.
Fax: 0266-310041, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Véletlenszerű Kép

site_005.jpg