Orașul Vlăhița, cu sediul în orașul Vlăhița, str. Turnătorilor, nr. 20, jud. Harghita, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de obținere a acordului de mediu a proiectului Construire locuințe colective pentru specialiști în sănătate și învățământ, în orașului Vlăhița, județul Harghita, propus a fi realizat în orașul Vlăhița, str. Spitalului, nr. 18, jud. Harghita.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul* Agenției pentru Protecția Mediului Harghita cu în *municipiul Miercurea Ciuc, str. Márton Áron, nr.43 și la sediul Orașul Vlăhița, în *zilele de luni-joi, între orele 8,00-16,30 și vineri între orele 8,00-14,00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la Agenția pentru Protecția Mediului Harghita din Miercurea Ciuc, str. Márton Áron, nr.43.

Fax: 0266-310041, e-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.

Véletlenszerű Kép

site_012.jpg